loading

باربری دهکده | 44366247-021 | اتوبار دهکده

باربری دهکده

باربری دهکده بعد از سال ها خدمات باربری و اسباب کشی منازل و ادارات با کمک کادری مجرب و ماشین هایی کاملا مجهز و موکت کاری شده که مخصوص اسباب کشی می باشند و همچنین با استفاده از جدیدترین ابزارات، بهترین خدمات خود را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. تنها هدف ما جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

 

اسباب کشی در منطقه دهکده به منظور ارائه خدمات کامل به تمام همشهریان در سراسر منطقه دهکده و مناطق و شهرستان های اطراف، امکان مشاوره در استفاده از خدمات حمل و نقل و باربری را در سایت خود فراهم کرده است. تنها کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده کنید.

باربری امانت

بسته بندی انواع وسایل در باربری دهکده

باربری و اتوبار دهکده افتخار این را دارد که با استفاده از جدیدترین تجهیزات بسته بندی های حرفه ای و اصولی را در سایزهای متنوع و با کمک کارگرانی آموزش دیده، در انجام این کار شما را یاری می کند. اگر با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید با کارشناسان ما در باربری تماس بگیرید تا شما را در تمام مراحل راهنمایی کنند.

خدمات بسته بندی در باربری دهکده شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و شرکت ها، کالاهای حساس و همچنین انواع لوازمی مثل مبمان، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و…. با بهترین کیفیت و استحکام و…. می باشد. دقت بالا در انجام بسته بندی باعث سهولت در جابه جایی و اسباب کشی منزل و همچنین باعث سرعت بخشیدن به کار اسباب کشی می شود که حتی در سهولت چیدمان وسایل پس از اسباب کشی نیز موثر خواهد بود.

شماره های تماس باربری امانت شعبه باربری دهکده 

 

44366245443662474438943144389435

 

مدیریت  09124430622