باربری شمال تهران
021-22895281
باربری شمال تهران
021-22895297
باربری غرب تهران
021-44366245
باربری غرب تهران
021-44366247
باربری مرکز تهران
021-88572219
باربری مرکز تهران
021-88679369
بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی حرفه ای اثاثیه
حمل بار و اثاثیه منزل
حمل بار با بهترین کامیون و نیسان
اتوبار به شهرستان
ارائه خدمات به شهرستان ها
مشاوره اولیه
ارائه مشاوره رایگان به مشتری

همه کسانی که به تهران رفت آمد می کنند حداقل یک بار شاید چند بار به تجریش رفته باشند بسیاری از تهرانی های قدیم با این منطقه خاطره دارند چون یکی از جاهای دیدنی تهران برای گردشگر(توریست) می باشد که امام زاده صالح را بسیاری از مردم ایران می شناسند و برای زیارت به آنجا سفر کردند.

تجریش یکی از کهن ترین محله های تهران می باشد که به دلیل جاهای دیدنی زیادی که دارد بسیاری از ما با این منطقه خاطره داریم و امروزه نیز با توجه به امکاناتی که به این منطقه داده شده است رفت و آمد مردم بیشتر شده است.

تجریش اسم شهری که مرکز شهرستان شمیرانات می باشد که قدیما جزء شهر ری و با اسم طجرشت شناخته می شود این محله یا شهر در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد

جاهای دیدنی تجریش

این نکته شاید جالب باشد که نجریش از معدود جا های تهران هست که همه نوع توریستی را می تواند جذب کند که به عنوان مثال مذهبی تاریخی تفریحی که به صورت مفصل همه این مناطق را توضیح می دهیم 

امامزاده صالح یکی از مهم ترین جاهای دیدنی تجریش می باشد که بسیاری از گردشگرها از این مکان مذهبی بازدید می کنند در گذشته درخت چناری در کنار امام زاده بود که بسیار قدیمی بود حتی توریست های خارجی در مورد این درخت و امام زاده مطالب زیادی منتشر کردند اما با توجه به گسترش  شهر و آپارتمان سازی تقریبا می توان گفت که چیزی از این درخت و جاذبه گردشگری باقی نمانده است.

کاخ موزه سعد آباد یکی از مناطق دیدنی تجریش می باشد که گردشگران داخلی و خارجی به این جاذبه گردشگری علاقه خاصی دارند و به دلیل قرار گرفن دامنه کوه البرز در بیشتر مواقع از آب وهوایی خنکی برخوردار می باشد .

بازار تجریش

بازار تجریش یکی از قدیمی ترین بازار های سطح تهران می باشد این بازار سر پوشیده از یک سو به میدان تجریش و از سوی دیگر به امام زاده صالح می رسد این بازار با توجه به جاذبه گردشگری زیادی که تجریش دارد همه روزه تعداد زیادی از افراد به این منطقه سر می زنند و از بازار سنتی دیدن می کنند که این بازار همه نوع وسایل سنتی و خشکبار و ترشیجات پیدا می شود.

تجریش دربند

دربند تجریش که یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه تهران می باشد که با توجه به رستوران های سنتی که آنجا بنا شده است بسیاری از مردم برای تعطیلات دربند را انتخاب می کنند.

میدان تجریش 

با توجه به مکانهای دیدنی تجریش شهرداری تهران دسترسی به این مناطق را بیشتر کرده است است که از تمامی تهران به این محله دسترسی داشته باشیم و این محله از چند سال پیش از مترو بهره می برد و همچنین می توانید از ایستگاه های تاکسی در تمامی  نقاط شهر که به تجریش یا از تجریش رد می شوند استفاده کرد و همچنین می توانید از خطوط BRT یا اتوبوس تندرو استفاده کرد.

بهترین جای تجریش 

با توجه به جاذبه های گردشگری زیادی که در محله تجریش می باشد نمی توان گفت که کدام یک از بهترین جای تجریش می باشد و بستگس به سلیقه مردم می بادش بعضی بازار تجریش رو دوست دارند یا نه بعضی اما زاده صالح از این نظر هیچ کس نمی تواند بگوید بهترین جای تجریش کدام است اما این رو می توان گفت که منطقه خوش آب و هوایی است.

تجریش گردی 

تجریش یکی از معروف ترین مناطق تهران می باشد و این منطقه مرکز عبور مردم بالا شهر یا همان اعیان می باشد پس به همین دلیل بسیاری از مراکز خرید (پاساژ) معروف تهران در این منطق جای گرفتن که مرکز خرید پلادیوم و مرکز خرید ارگ تجاری و بسیار مرکز خرید دیگری که باعث می شود که این متطقه رونق زیادی داشته باشد.

خانه های تجریش تهران

تجریش جز منطقه اعیان تهران می باشد به همین دلیل قیمت های آپارتمان یا خانه بسیاری متفاوت و متغییر می باشد و اگر قصد خرید در این منطقه رو دارید باید سعی کنید که پول خوبی را در نظر بگیرید چون تجریش بالا شهر حساب می شود.

باربری تجریش 

یکی از محله های که شرکت باربری ما پوشش می دهد محله تجریش می باشد این محله به علت آب وهوایی مناسب وآپارتمان های زیادی که در این منطقه قرار دارد و دسترسی خوبی که دارد مردم به این محله کوچ می کنند و برای اسباب کشی و جابجایی با اتوبار آشنا بار تماس بگیرید دلیل این پیشنهاد این است که باربری ما متخصصین در زمینه بسته بندی با امکانات حرفه ای و ماشین های باربری قوی و موکت کاری شده هستند البته باید گفت که همکاران ما قبل از اثاث کشی به شما مشاوره رایگان می دهند تا به بهترین انتخاب برسید البته این رو باید گفت که می تواند مشاوره تلفنی باشد پس منتظر شما هستیم.

خدمات باربری تجریش

1. آماده ارائه سرویس شبانه روزی در ایام هفته.

2. حمل و نقل اثاثیه در تهران و ارسال سرویس به شهرستان.

4. مجهز به انواع کارتن های چند لایه ، نایلن های حبابدار ضخیم ، ساک و چمدان های زیپ دار در سایز های مختلف متناسب با تمامی وسایل شما عزیزان.

5. دارای ناوگانی از ماشین های باری وانت ، نیسان مسقف برای رسیدگی به تمامی درخواست ای متقاضیان بدون معطلی.باربری تجریش

6.انجام کلیه خدمات چیدمان اثاثیه منزل و اداره باب سلیقه مشتریان عزیز.

باربری تجریش توصیه میکند که :

1.با استفاده از مشاوره رایگان باربری و اتوبار تجریش از چگونگی انحام مراحل کار ، کیفیت آن و برآورد کردن هزینه مراحل انجام کار قبل از انتخاب اتوبار و باربری تهران آگاه شوید تا با خیالی آسوده و مطمئن باربری تجریش را انتخاب کنید.

2.چنانچه کارهای بسته بندی را شخصا انجام میدهید توجه داشته باشید که از کارتن و جعبه های متناسب چند لایه استفاده کنید و سعی کنید بیشتر از ظرفیت درونشان وسیله ای نگذارید تا در حین حمل دچار شکستگی و آسیب نشوند.

3. باربری و اتوبار تجریش قبل از انجام هر کاری تمامی وسایل خانه یا اداره شما عزیزان را بیمه میکند تا دیگر نگران هیچگونه بازپسر گیری خسارت از اتوبار و باربری تجریش نباشید.

 

 باربری شمال تهران  22895281 021

 باربری شمال تهران  22895297 021

 

 

تماس با ما
باربری شمال تهران
22895281 - 22895297 - 021
باربری مرکز تهران:
88679369 - 88572219 - 021
باربری غرب تهران:
44366245 - 44366247 - 021
تگ ها
اتوبار
باربری و اتوبار امانت بار آماده حمل بار به شهرستان
تعداد بازدید سایت
امروز:
دیروز:
این هفته:
هفته گذشته:
این ماه:
ماه گذشته:
بازدید کل:
185
1751
5103
5668
21874
26815
153960