loading

باربری آزادی | 44366247-021 | اتوبار آزادی

باربری آزادی

ما در باربری آزادی جزء معدود شرکت هایی هستیم که به جز خدمات رسانی در کلیه مناطق تهران بزرگ در تمام ایران اسلامی نیز خدمات رسانی می نماییم پس با اعتماد به ما و استفاده از خدمات این شرکت با تجربه حمل و نقلی رویایی را متصور شوید.

شما لایق بیشترین احترام هستید و ما نسبت به این مهم بسیار حساس و محتاط عمل نموده و می نماییم کارگران و پرسنل با ادب و آموزش دیده در اختیار شما قرار داده شده تا بهترین نتیجه در اسباب کشی شما حاصلشود. هدف ما در باربری امانت ارائه بهترین و پرکیفیت ترین خدمات باربری است. که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان شما شود.  در کنار همه اینها یک شرکت باربری خوب باید بتواند خدمات بسته بندی را به صورت صفر تا صد برای مشتریانش فراهم آورد که این کار را نیز ما در اتوبار   برای شما فراهم نموده ایم.  فقط کافی است با همکاران ما تماس بگیرید و نوع بسته بندی خود را به اطلاع آنها برسانید تا در سریعترین زمان ممکن نیروهای متخصص بسته بندی اعم از خانم و آقا را به محل شما بفرستند.

 

باربری امانت

 

اتوبار آزادی

اگر به دنبال اتوباری هستید که یک اسباب کشی خاطره انگیز را برای شما رقم بزند مطمئنا این نکته برای شما اهمیت خواهد داشت که وسایل تان در حین جا به جایی بیمه شده باشد تا با کوچکترین خسارت از این مزیت شگرف استفاده نمایید.

ما در اتوبار آزادی مجهز به ۱۰ دستگاه ماشین مخصوص حمل بار بوده و با توجه به نیاز شما و حجم  وسایل تان بهترین وسیله نقلیه را در اختیار شما قرار می دهیم به این صورت مقرون به صرفه ترین راه را برای اسباب کشی در دسترس خواهید داشت.  دارا بودن مدیریت توانمند و منظم است که این امر قطعا منجر به تعامل بیشتر نیروی همکار در شرکت و در نتیجه رضایت بیشتر مشتری است. ما در باربری آزادی با دارا بودن افراد زبده در این زمینه در سریعترین زمان تمام پروسه حمل بار و اثاث کشی شما را به بهترین شیوه انجام می دهیم.

شماره های تماس باربری امانت شعبه باربری آزادی

44366245

44366247

44389431

44389435

88572219

88679369

22895281

22895297

مدیریت  09124430622

برنامه ریزی اثاث کشی از صفر تا صد

برنامه‌ریزی دقیق و عدم صدمه وسایل و اثاثیه‌ها جزو مهمترین دغدغه‌های خانواده‌ها در هنگام اسباب کشی است. در این راستا به منظور بهبود کیفیت باربری همراه با یک برنامه‌ریزی دقیق و انجام امور اسباب کشی به صورت صفر تا صد، شرکت باربری آشنا بار تهران شعبه باربری آزادی تمامی خدمات باربری را با تعرفه‌هایی ارزان قیمت برای شما شهروندان عزیز فراهم نموده است و آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی می‌باشد.

باربری آزادی با داشتن متخصصین و همکاران با تجربه در هر زمینه ای می توانند به شما کمک کنند تا یک اثاث کشی اصولی و درست را داشته باشید اتوبار آجودانیه تجهیزات مناسبی برای بسته بندی دارند وبه راحتی بهترین بسته بندی را برای شما انجام می دهد تا دیگر نگران وسایل منزل نباشید.
باربری آزادی از ماشین های حمل بار مدرن نیز بهر می برند و با این ماشین ها راحت و بدون دردسر وسایل را برای شما حمل می کند اتوبار آزادی ماشین های حمل بار متفاوتی را در اختیار دارد و انتخاب آن با نظر مشتری می باشد.

باربری امانت

 

باربری آزادی آماده ارائه خدمات جابجایی اثاثیه منزل ، اداره ، مدارس ، جهیزیه و ... در تهران و ارسال سرویس به شهرستان میباشد.