loading

باربری اندرزگو | 22895281-021 | اتوبار اندرزگو

باربری اندرزگو

حمل بار و باربری وسایل یکی از کارهایی است که رد صورت نداشتن تجربه و تخصص کافی در این زمینه باعث آسیب رساندن به لوازم می شود. شرکت اسباب کشی و باربری اندرزگو که زیرنظر باربری امانت فعالیت می کند اماده ارائه تمام خدمات باربری در تمام مناطق تهران و حمل وسایل منزل و شرکت ها می باشد. اگر ساکن منطقه اندرزگو هستید و نیاز به یک شرکت باربری دارید می توانید تمام کارهای باربری خود را به ما بسپارید.

 

باربری اندرزگو

اتوبار اندرزگو

اتوبار اندرزگو در زمینه بسته بندی وسایل متخصص می باشد و با مجوز رسمی از اتحادیه باربری به صورت شبانه روزی خدمات جابه جایی وسایل را با وانت بار، نیسان بار، ایسوزو، و کامیون انجام می دهد. تمام این کامیون ها به جدیدترین وسایل باربری مجهز هستند و به صورت کامل نیز موکت کاری شده اند و هر ماشین نیز به تعدادی پتو مجهز است تا از آسیب دیدن وسایل جلوگیری شود.

 

شماره تماس باربری امانت شعبه باربری اندرزگو:

021-22895281

خدمات باربری تخصصی در باربری اندرزگو

هدف ما در این شرکت باربری ارائه بهترین و پرکیفیت ترین خدمات باربری  که موجب صرفه جویی در هزینه و زمان شما شود، می باشد. در کنار همه اینها یک شرکت باربری خوب باید بتواند خدمات بسته بندی را به صورت صفر تا صد برای مشتریانش فراهم آورد. که این کار را نیز ما در اتوبار و باربری امانت برای شما فراهم نموده ایم. فقط کافی است با همکاران ما در این شرکت باربری تماس بگیرید و نوع بسته بندی خود را به اطلاع انها برسانید. تا در سریعترین زمان ممکن نیروهای متخصص بسته بندی اعم از خانم و اقا را به محل شما بفرستند.