loading

باربری تهرانپارس | 88572219-021 | اتوبار تهرانپارس

باربری تهرانپارس

این روزها اغلب خانواده ها به دلیل مشغله کاری که دارند نمی توانند خودشان اسباب کشی کنند و حتی وقت بسته بندی وسایل را ندارند و به دنبال یک باربری مناسب هستند که در نبود خودشان بدون هیچ دردسری وسایل را بسته بندی و جابه جا کنند.

اتوبار و باربری تهرانپارس که یکی از شعبه های باربری در باربری امانت است و سالهاست که در این زمینه تجربه دارد که می توانید با خیالی آسوده وسایلتان را به این باربری بسپارید. شرکت حمل بار تهرانپارس در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید آماده است تا به شما خدمات اسباب کشی را ارائه دهد. این باربری از یک تیم کاملا متخصص و رانندگانی که به تمام خیابان ها و کوچه پس کوچه های تهران آشنایی دارند برای این کار بهره گرفته است.

شماره های تماس باربری امانت شعبه باربری تهرانپارس:

88572219 – 88679369 – 22895281 – 22895297

مدیریت 09124430622

 

اتوبار تهرانپارس

با توجه به اینکه تمام انسان ها روی وسایل و لوازم زندگی و کار خود حساس میباشند و در طول سالیان  اثاثیه های خود را تهیه نموده اند.  قطعا جابه جا کردن آنها با استرس بیشتری همراه است.  از طرف دیگر بالا بودن حجم کار در یک اثاث کشی کامل از قبیل تهیه باکسهای مناسب بسته بندی،  بسته بندی اثاثیه و لوازم حساس و شکستنی و جابه جایی آنها مخصوصا در مجتمع های چند طبقه و همچنین بارگیری صحیح و بادقت آنها و…. میتواند سختی کار را چند برابر کند. اتوبار تهرانپارس با کادری پر تجربه ،  تعرفه ‌های ارزان همراه با تخفیف ، آماده ارائه خدمات باربری در طول شبانه روز به شماست.

باربری امانت 

ارائه بهترین خدمات

همکاران ما در اتوبار تهرانپارس به منظور تسهیل امور باربری شما عزیزان همواره تلاش نموده که با یک برنامه ریزی دقیق تمام خدمات باربری اعم از بسته بندی ، حمل و جابجایی اثاثیه ها و تحویل سالم آن در مقصد را فراهم نماید. ما در شرکت باربری امانت تمام امکانات و تجهیزات مناسب و همچنین پرسنل حرفه ای و توانمند در تمام زمینه های اثاث کشی را در اختیار داریم.  و هر ساله توانسته ایم نشان اعتماد و افتخار را از شما مشتریان گرامی دریافت کنیم. فقط کافی است با ما شرکت باربری تهرانپارس تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.