loading

باربری جردن | 22895297-021 | اتوبار جردن

باربری جردن

شرکت باربری جردن یکی از بزرگترین و بهترین شرکت های حمل بار و اسباب کشی در تهران است. این شرکت باربری با سالها سابقه کاری همواره در حال پیشرفت است و تمام تلاش خود را می کند تا مشتری نهایت رضایت را بابت کاری که به این باربری سپرده است داشته باشد و هیچ گونه کم کاری از جانب تیم باربری جردن نباشد.

شرکت حمل بار جردن از یک تیم باربری کاملا حرفه ای و با تجربه برای این کار بهره گرفته است و به مشتری تضمین می دهد که در طول مسیر هیچ گونه مشکلی از جانب تیم باربری رخ نخواهد داد و وسایل سالم به مقصد خواهد رسید.

شماره های تماس باربری امانت شعبه باربری جردن:

 021-88572219 

021-88679369 

021-22895281

021-22895297

مدیریت : 09124430622

اتوبار جردن

اگر بار اولتان است که می خواهید اسباب کشی کنید و به دنبال یک باربری حرفه ای هستید که کار اسباب کشی را با بهترین کیفیت و با هزینه باربری کم ارائه دهد می توانید با اتوبار جردن تماس بگیرید. این باربری یکی از باربری های زیرنظر باربری امانت است که به صورت شبانه روزی اماده است تا به مشتریان خود خدمات باربری ارائه دهد.

شرکت باربری و وانت تلفنی جردن از کارگرانی حرفه ای و رانندگانی که با تمام کوچه پس کوچه های تهران آشنایی دارند و وسایل را از مسیرهای کوتاه و در مدت زمان کمی به مقصد خواهد رساند.

باربری امانت

بسته بندی حرفه ایی

بسته بندی لوازم منزل یکی از موارد مهم هنگام اسباب کشی و جابجا شدن به خانه جدید می باشد و اگر اینکار به صورت منظم و دقیق انجام نگیرد قطعا با مشکلات زیادی از جمله صدمه رسیدن به وسایل حین اسباب کشی و باربری و همچنین بهم ریختگی لوازم رو به رو خواهید شد. یکی دیگر ار موارد مهم در هنگام باربری ، تهیه باکس ها و کارتن های مخصوص بسته بندی در ابعاد مختلف است.  زیرا بعضی اوقات از مرغوبیت بالایی برخوردار نیستند. شرکت باربری جردن با تهیه تمام این نیازهای اولیه در اثاث کشی؛ کار شما را آسان می نماید.