loading

باربری دزاشیب | 22895297-021 | اتوبار دزاشیب

باربری دزاشیب

باربری و حمل بار در محدوده دزاشیب در زمینه باربری شهری و بین شهری، خدمات خود را به صورت تمام وقت و در تمام روزهای هفته حتی در روزهای تعطیل ارائه می دهد.

این باربری معتقد است که بهترین راه موفقیت، حقوق شهروندان عزیز می باشد و به همین دلیل تلاش می کند که کیفیت خدمات خود را در این منطقه و با بهترین کیفیت ارائه دهد. تا خستگی ناشی از اسباب کشی و حمل بار را به دست فراموشی بسپارید. شرکت باربری دزاشیب در تهران از بهترین پرسنل با سابقه چندین ساله در حوزه باربری و بسته بندی بهره گرفته است تا در کوتاه ترین زمان وسایلتان را جابه جا کنند.

 

باربری امانت

حمل بار و اسباب کشی برون شهری در باربری دزاشیب

باربری و حمل بار در محدوده دزاشیب با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما عزیزان می باشد و شما در تمام نراحل اسباب کشی، بسته بندی و چیدمان وسایل به صورت شبانه روزی یاری می کند. سرعت، دقت و اطمینان از مهم ترین هدف های باربری دزاشیب می باشد و آمادگی حمل بار به تمام شهرهای کشور را در سرع ترین زمان ممکن دارد.

شرکت باربری دزاشیب شما را یاری می کند تا وسایل خود را سریع ترین زمان و در کوتاه ترین زمان جابه جا کند.

شماره های تماس باربری امانت شعبه باربری دزاشیب

مدیریت  09124430622

 

 88572219 – 88679369 – 22895281 – 22895297

کارگر حمل بار و باربری

از دیگر نکات مهم در هنگام حمل بار و اثاث کشی این است که از کارگران توانمند و با تجربه در جابه جایی بار خود استفاده کنید. چون در حمل وسایل سنگین برای افرادی که تجربه کافی ندارند احتمال آسیب بدنی و یا صدمه دیدن وسایل بسیار زیاد است. لذا هنگام تماس با ما در باربری دزاشیب اگر نیاز به کارگران حمل بار برای وسایل خود دارید به کارشناسان ما نوع وسایل و نوع ساختمان را برای بالا و پایین آوردن وسایل را اعلام کنید. تا بهترین گزینه ها و همچنین هزینه حمل وسایل به شما پیشنهاد بشود. شرکت باربری امانت آماده ارسال کارگر حمل بار و باربری خود به هر نقطه از شهر تهران است. تا در انجام امور اثاث کشی منزل و یا حمل انواع بارها به شما کمک نمایند.