loading

باربری سعادت آباد | 22895281-021 | اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد با دارا بودن افراد آموزش دیده و متخصص در بسته‌بندی انواع بار اعم از لوازم و اثاثیه‌های منزل، ادارات و شرکتهای خصوصی و…  آماده ارائه خدمات باربری با کیفیت به شما شهروندان عزیز است و سلامت بار شما در هنگام جابه جایی و تحویل سالم آن در مقصد را عهده‌دار خواهد بود. اتوبار سعادت آباد با بیش از ۱۰ سال فعالیت در زمینه حمل و نقل  و جابه جایی، مفتخر است که همواره توانسته است، رضایتمندی مشتریان را با ارائه خدمات با کیفیت کسب نماید.

 

باربری امانت

ارائه بیمه نامه در شرکت حمل بار و باربری سعادت آباد

اکثر خانواده ها در زمان اسباب کشی و حمل بار فکر می کنند اگر اسباب کشی را به یک باربری بسپارند اثاثیه آنها آسیب ببیند یا گم شود که همین امر سبب می شود نتوانند به باربری ها اعتماد کنند. اما اتوبار و باربری سعادت آباد با ارائه بیمه نامه ای قبل از بار زدن به مشتریان عزیز تضمین می دهد که اثاثیه سالم به مقصد خواهد رسید. این بیمه نامه از زمان بار زدن اثاثیه تا زمان تخلیه بار اعتبار دارد.

 بیمه نامه ارائه شده در باربری و وانت تلفنی سعادت آباد از زمان بار زدن اثاثیه تا زمان تحویل بار اعتبار دارد و در این فاصله زمانی هرگونه خطایی از جانب کارکنان باربری رخ دهد مؤظف است خسارت آن را کامل پرداخت کند. 

باربری سعادت آباد

 

اتوبار سعادت آباد

باربری امانت انتخابهای مختلفی را برای شما بر حسب نیازتان فراهم نموده است و در واقع خدمات خود را بصورت کامل بر اساس تصمیم شما سفارشی نموده است. شما میتوانید فقط خدمات باربری و اسباب کشی خود را به ما بسپارید.  یا اینکه خدمات بسته بندی خود را که شاید برای شما سخت باشد را از ما بخواهید که انجام دهیم. انتخاب با شماست. اتوبار سعادت آباد با پرسنل مجرب آرامش را به شما هدیه میدهد.

شماره های تماس باربری امانت شعبه باربری سعادت آباد

 88572219886793692289528122895297

مدیریت  09124430622