loading

باربری پونک | 44366247-021 | اتوبار پونک

باربری پونک

باربری جز مواردی از زندگی است که برای همه اتفاق می‌افتد و می‌تواند یک تجربه تلخ و سخت و یا یک تجربه شیرین و خاطره‌انگیز را برای افراد خانواده فراهم نماید. برنامه‌ریزی دقیق و عدم صدمه وسایل و اثاثیه‌ها جزو مهمترین دغدغه‌های خانواده‌ها در هنگام اسباب کشی است. در این راستا به منظور بهبود کیفیت باربری همراه با یک برنامه‌ریزی دقیق و انجام امور اسباب کشی به صورت صفر تا صد، شرکت باربری امانت شعبه باربری پونک تمامی خدمات باربری را با تعرفه‌هایی ارزان قیمت برا ی شما شهروندان عزیز فراهم نموده است.  و آماده خدمت رسانی به شهروندان عزیز به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی می‌باشد.

 

باربری امانت

حمل بار در باربری و اتوبار پونک:

باربری و اتوبار پونک یکی از شلوغ ترین مناطق تهران است. یکی از شعبه های باربری که زری نظر اتوبار امانت فعالیت می کند باربری پونک است. این باربری کاملا از حساسیت کار و کیفیت خدمات باربری در این منطقه آماده است تا خدمات حمل بار شهری، حمل بار بین شهری، بسته بندی وسایل، چیدمان وسایل و …. را به ساکنین این منطقه ارائه دهد.

شرکت حمل بار پونک برای ساکنین منطقه پونک به دلیل فاصله کوتاهی که دارد خدمات و تخفیفات ویژه ای را در نظر گرفته است. اگر ساکن این منطقه هستید تنها کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

گسترده بودن خدمات باربری اعم از باربری درون شهری و باربری بین شهری همراه با انجام خدمات اثاث کشی و حمل بار به صورت صفر تا صد از ویژگی های یک اتوبار خوب است. فعالیت‌ها و خدمات زیر بخشی از خدمات ما در اتوبار است و برای بهره‌مندی از خدمات ما فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا کیفیت و توانایی در ارائه خدمات باربری را تجربه نمایید.

 

شماره های تماس باربری امانت شعبه باربری پونک

 

44366245

 

44366247

 

44389431

 

44389435

 

88572219

 

88679369

 

22895281

 

22895297

 

مدیریت  09124430622

 

باربری پونک: باربری ارزان همراه با تخفیفات ویژه برای مشتریان خود

باربری پونک با پایبندی به اصول اخلاقی و رعایت انصاف، همواره از لحاظ دریافت هزینه، تعرفه‌­های باربری ارزان قیمتی را در کنار یک حمل و نقل مطمئن برای شما مشتریان عزیز فراهم نموده است. قیمت حمل بار بر اساس نوع خدماتی که شرکت اتوبار مورد نظر ارائه می دهد؛ متفاوت است و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر بوده و نمی توان لیست کاملا دقیقی از قیمت خدمات حمل بار ارائه نمود ولی مطمئن باشید که بهترین خدمات و ارزان ترین قیمتها را با باربریپونک باربری امانت تجربه خواهید کرد.